Close nav
close the mobile menu

İşbu sözleşme,  üyelik kaydı yapıldığı, satış ve alış işlemlerine başlanıldığı, alıcı ve satıcının irtibatı ile yürürlüğe girer. İşbu sözleşme tüm taraflarca okunmuş ve kabul edilmiş sayılır.

Tüm üyeler, kullancılar Türkiye Cumhuriyeti kanunlarına muhalif hareket etmeyeceklerini, ilan girmeyeceklerini, satış ve alış yapmayacaklarını kabul ve taahhüt eder.

Her satıcı ürününden kendi sorumludur. iyisecenek.com satıcı üyelerin ürünlerinin içeriğinden, marka ve modellerinden, kalite ve diğer özelliklerinden sorumlu tutulamaz.

 Göndericiler gönderdikleri ürünlerinin sitede belirttikleri niteliklere uygun olarak göndereceğini kabul eder. Gönderimlerden her gönderici kendi sorumludur.

Alıcı, sipariş vermekle birlikte işbu sözleşme hükümlerini kabul etmiş sayıldığını ve sözleşmede varsa belirtilen ödeme şekline uygun ödemeyi yapacağını kabul ve taahhüt eder.

Satıcı ve alıcılar iyisecenek.com aracılığıyla iletişim kurabilirler.

Alıcılar kayıtlı veya ziyaretçi üye olarak işlem yapabilirler.

Satıcılar isterlerse iyisecenek.com'un kargo sözleşmesi kapsamında gönderim sağlayabilir isterlerse var olan kendi kargo çözüm ortaklarıyla gönderim yapabilirler.